Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja Świętokrzyski Dwór to idealne miejsce do organizacji spotkań rodzinnych oraz imprez okolicznościowych takich jak przyjęcia weselne, komunie czy chrzciny.

 

REZERWUJ 41 317 76 64, 505 048 378, 508 076 498

Przyjęcia Weselne

Uroczystość weselna to wyjątkowy moment, który pozostaje w pamięci na całe życie. Pragniemy pomóc w jej organizacji, aby była ona najpiękniejszą chwilą dla Państwa i Państwa Gości.

Zobacz zdjęcia

Komunie

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Proponujemy Państwu organizację uroczystości I Komunii Świętej w Restauracji Świętokrzyski Dwór. Sprawimy aby to ważne wydarzenie było dla Państwa przyjemnym i radosnym Rodzinnym przyjęciem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu.

Chrzciny

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Proponujemy Państwu organizację uroczystości Chrzcin w Restauracji Świętokrzyski Dwór. Sprawimy aby to ważne wydarzenie było dla Państwa przyjemnym i radosnym Rodzinnym przyjęciem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu.

Zarezerwuj swój pobyt już dziś

Kontakt